Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej

Stacje ładowania sieci GreenWay 

28.02.2022

GreenWay Polska zaangażował zarządcę parkingów EuroPark do monitorowania miejsc parkingowych przy swojej sieci publicznych stacji ładowania. Kierowcy, których pojazdy blokują miejsca postojowe przy stacjach ładowania GreenWay od 1 lutego mogą spodziewać się konieczności uiszczenia opłaty porządkowej w wysokości 150 zł za niewłaściwe parkowanie.

W ramach współpracy GreenWay i EuroPark, od 1 lutego EuroPark będzie stopniowo obejmował monitoringiem kolejnych stacji ładowania w sieć GreenWay na terenie całej Polski. W sytuacji, gdy na miejscach postojowych przy ładowarkach będą się znajdowały samochody do tego nieuprawnione, ich kierowcy będą musieli liczyć się z koniecznością uiszczenia opłaty porządkowej w wysokości 150 PLN tytułem niezgodnego z regulaminem korzystania z parkingu. Zasada ta dotyczy samochodów spalinowych oraz samochodów elektrycznych, które nie są podłączone do ładowarki.

Powrót do wiadomości