Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej

Już 5 Biedronek współpracuje z EuroPark

01.03.2017

Bezpłatny postój dla klientów sklepu[...]

Miło nam poinformować naszych Klientów, że współpraca z siecią sklepów Biedronka nabiera rozpędu. W wiosną 2017 dołączył do nas już 5 sklep tej sieci w Warszawie przy ul. Sejmu 4-letniego – razem dbamy o wygodę, a przede wszystkim ciągłą dostępność bezpłatnych miejsc do parkowania dla klientów sklepu. Po upływie pierwszej bezpłatnej godziny naliczana jest opłata za parkowanie wg. stawki godzinowej.

System zapewnia rotację pojazdów i brak blokowania miejsc parkingowych przez pojazdy porzucone na wygodnym parkingu na cały dzień. Dzięki nam zakupy w Biedronce stają się łatwiejsze.

Przypominamy, iż w celu aktywowania bezpłatnej usługi parkowania przy sklepach Biedronka obsługiwanych przez EuroPark (Sopot - Niepodległoœści, Warszawa – Skoroszewska, Bartycka, Wspólna Droga, Sejmu 4-letniego) należy po zaparkowaniu pobrać bilet z parkomatu i umieœścić go w widocznym miejscu za przednią szybą pojazdu.

W planach dalsza współpraca z kolejnymi Biedronkami, będziemy o niej informować na bieżąco.

Powrót do wiadomości

Nowe aplikacje do przeglądania opłat dodatkowych i stanu płatności

05.04.2017

Podpowiadamy jak sprawdzić detale opłaty dodatkowej i status płatności przez internet

[...]

Więcej

Wygodniejsze parkowanie w Trójmieście

15.04.2017

Tej wiosny udało się nam zadbać o Klientów z Trójmiasta[...]

[...]

Więcej