Stosujemy pliki cookie w celu świadczenia naszych usług. Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na używanie cookies. Dowiedz się więcej

E-bilet – nowe rozwiązanie na parkingach

10.02.2021

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wprowadziliśmy na wybranych parkingach możliwość wykupienia e-biletu. Na parkomatach znajdą Państwo dwie instrukcje: jak pobrać bilet w wersji papierowej oraz jak pobrać e-bilet.

W celu wykupienia e-biletu wystarczy wpisać w parkomacie numer rejestracyjny pojazdu. Tak wpisany numer zostanie zapisany w systemie informatycznym i będzie widoczny dla kontrolera w przypadku kontroli.

Wprowadzone przez nas udogodnienie powoduje, iż po kupieniu e-biletu nie muszą Państwo wracać do pojazdu i wykładać biletu za przednią szybą.

Opcja e-biletu dostępna jest na parkingu zlokalizowanym przy ul. Słonecznej 2E w Myślenicach (dziewięćdziesiąt minut darmowego parkowania pod warunkiem wprowadzenia numeru rejestracyjnego do parkomatu) oraz na parkingu zlokalizowanym przy al. Generała Sikorskiego 2B w Olsztynie (dwie godziny darmowego parkowania pod warunkiem wpisania numeru rejestracyjnego do parkomatu).

Rozwijamy się dla Państwa!

Powrót do wiadomości